מרכז טירת הכרמל

מרכז הצעירים הון אנושי טירת כרמל פועל למעלה מעשור לליווי צעירים בבניית עתידם.

המרכז מתמקד בפיתוח קריירה – השכלה גבוהה, הכשרה מקצועית, תעסוקה; ובפיתוח קהילה אורבנית.

אבני היסוד עליהן מושתתת פעילות המרכז הן התחדשות ושינוי, למידה מתמדת של הצוות, שיתופי פעולה תלת-מגזריים, חשיבה אסטרטגית יישובית, חדשנות ומקצועיות בהטמעת תכניות, יזמות קהילתית.

בעלי תפקידים

טל ששון

רכז משתתפים “תופסים כיוון” – academytc7@gmail.com

רינת לפידות

מנהלת מרכז צעירים – rinat@tirat-carmel.muni.il

להרשמה

  עמותת בוגרי שלדג

  עמותת יוצאי שלדג הוקמה בשנת 2001 על-ידי בוגרי היחידה וחברים בה יוצאי היחידה מיום הקמתה ועד היום.

  מטרת העל של העמותה הינה: ״שמירה על מדורת השבט״ כאשר תחת מטרת על זו אנו פועלים במגוון רב של תכניות המופעלות ע״י חברי העמותה: יצירת רשת חברתית, הנחלת מורשת היחידה לדורות הבאים, הגברת המוטיבציה לשירות משמעותי בצה״ל, סיוע ותמיכה לחברי העמותה והתאגדות של יוצאי היחידה לפעילות ערכית ומשמעותית כאזרחים למען החברה הישראלית.

  בעלי תפקידים

  ליאור שיבק

  מנכ”לית משותפת עמותת יוצאי שלדג – lior@shaldag.org.il

  ברית עדיני

  רכזת מתנדבים “תופסים כיוון” –
  tofsimkivun.tc@shaldag.org.il

  להתנדבות

   אינטל

   אינטל היא חברת טכנולוגיה בינלאומית שמרכזה ב”עמק בסיליקון” בקליפורניה ארה”ב. פעילות אינטל בישראל החלה בשנת 1974 עם הקמת מרכז הפיתוח בחיפה, הראשון של אינטל העולמית מחוץ לארה”ב. ישראל התבססה כמרכז מוביל של אינטל העולמית.

   אינטל העולמית כמו גם אינטל בישראל משלבת באסטרטגיה העסקית שלה אחריות תאגידית. חלק משמעותי באחריות התאגידית הוא התנדבות של העובדים במסגרות חברתיות וחינוכיות שונות. פעילותה של אינטל בקהילה משולבת בהצלחה בעשיה של מרכז הצעירים בטירת כרמל מזה כ-8 שנים ובמרכזן תכנית “אהליאב” אשר בוגריה משולבים בתפקידי הנדסה ותפעול באינטל. סיוע בהקמת פרויקט ההאצה למיזמים בתחום הגיל הרך ואילו כיום באמצעות “תופסים כיוון” במשך שלושה מחזורים רצופים ועוד רבים לעתיד לבוא.

   בעלי תפקידים

   איתמר שאוליאן

   רכזת מתנדבים “תופסים כיוון” –
   tofsimkivun.tc@shaldag.org.il